jak zainstalować drukarkę hp

 

Instalowanie drukarki HP – jak to wykonać?

Każdy człowiek na ziemi zna markę Hewlett Packard, która produkuje sprzęt komputerowy. Cieszy się on uznaniem wielu użytkowników ze względu na wysoką jakość oraz przystępną cenę. Dlatego tak wiele domów jest zaopatrzonych w ten sprzęt. Jeśli znaleźliście się na tej stronie to prawdopodobnie kupiliście drukarkę firmy HP i nie wiecie jak ją zainstalować? Spieszymy z pomocą!

Krok po kroku, czyli jak zainstalować drukarkę Hewlett Packard?

A więc jak krok po kroku zainstalować drukarkę hp? Kierujcie się po kolej poniższymi wskazówkami:

  • Po pierwsze rozpocznij od skonfigurowania Windows Update. Ma to na celu sprawienie, aby można było automatycznie pobrać oprogramowanie sterownika. Jak to zrobić? Znajdź, a następnie otwórz „Zmień ustawienia instalacyjne urządzenia”. Kiedy to zrobisz w widocznych opcjach wybierz „Tak”, a na końcu zapisz zmiany.

  • Po wykonaniu pierwszego kroku podłącz drukarkę. Możesz ją podłączyć poprzez: połączenie jej kablem USB, łączność bezprzewodową z siecią albo połączenie przewodowe z drukarką. Wybór należy do Ciebie.

  • Podłączyłeś drukarkę? To teraz czeka Cię instalacja sterowników. Można to zrobić poprzez bezprzewodowe lub przewodowe połączenie sieciowe albo przeze USB. Instalując pamiętaj o tym jaki system operacyjny posiadasz na swoim komputerze. Nie każde sterowniki będą działały na każdym sprzęcie. Sterowniki dla Windowsa 10 i 7 nie będą działały na Vista i Windows 7.

  • Po wykonaniu poprzedniego kroku wydrukuj swój pierwszy dokument, aby sprawdzić czy drukarka działa oraz czy została zainstalowana poprawnie. Jeśli posiadasz drukarkę HP ze skanerem to sprawdź również skanowanie dokumentów.

Jeśli dalej masz z tym problem to skontaktuj się z nami. Pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.