Wait when page loaded

607-236-618

Łódź, ul. Legionów 93/95

Łódzki Serwis Komputerowy w Aleksandrowie Łódzkim

Nasza firma wykonuje swoje usługi naprawy i serwisu laptopów i komputerów stacjonarnych oraz obsługi informatycznej małych i dużych firm na terenie województwa łódzkiego, w tym również w Aleksandrowie Łódzkim. Fachowo zajmujemy się renowacją i naprawą uszkodzonych sprzętów elektrycznych. Pomagamy przedsiębiorstwom w problemach IT, szybko i sprawnie je rozwiązując. Nasz wyszkolona kadra chętnie służy pomocą w każdym, nawet najmniejszym usterkom komputerowym.

Obsługa informatyczna firm i serwis z dojazdem do klienta


Łódzki Serwis komputerowy Aleksandrów Łódzki
prowadzi dojazd do klienta w całym województwie łódzkim i na terenie Aleksandrowa Łódzkiego. Szybko i sprawnie przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia. Zaufało nam już wiele dużych i małych firm księgowych, prawniczych i medycznych w Łodzi, gdzie pozyskaliśmy profesjonalne doświadczenie w obsłudze i serwisie informatycznym. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, uczciwie wyceniając naszą pracę. Fachowo zakładamy sieci komputerowe, naprawiamy i konfigurujemy serwery. Trudnimy się wsparciem IT dla firm oraz osób fizycznych. Mając na względzie nasz szeroki zakres usług informatycznych, wypełniamy luki w kadrach wielu przedsiębiorstw. Nasi informatycy służą zarówno radą, jak i pomocą w przypadku każdego problemu związanego z informatyką czy po prostu naprawą laptopów i komputerów stacjonarnych

Oferta Łódzkiego Serwisu Komputerowego

Jeżeli posiadają Państwo problem, który nie został wymieniony wyżej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu konsultacji z naszym pracownikiem. Zapewniamy, że nie ma dla nas takiej usterki lub problemu, którego nie bylibyśmy w stanie rozwiązać.

Serwis komputerowy w Aleksandrowie Łódzkim

Wszystkich zainteresowanych naszą szeroką gamą usług naprawy i serwisu laptopów oraz obsługi informatycznej na terenie całego województwa łódzkiego i Aleksandrowa Łódzkiego, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 797-778-721, lub do naszego biura przy ulicy Legionów 93/95 w Łodzi.